Biz kimiz ?


"Türkiye’nin Yeni Nesil Kahvecisi, kazandıran kahve markası".
Misyonumuz
Misyonumuz; Profesyonel ve kurumsal yönetim ilkelerini benimsemiş, ciro açısından en büyük yerli butik kahve zinciri olmak, kazandıran ve geliştirilebilir konseptlerimizle sektörde referans haline gelmek.Yerli kahve markası kimliğiyle kahveden zevk alan tüketicilerin kahve içme alışkanlıklarını katkı maddesiz ürünlerle tatmin etmek.Konsepti, ürün çeşitliliği bakımından zengin, kurumsal kaliteli güler yüzlü personeli ile fark yaratan bir hizmet vermektir.Hedefimiz

Marka hedefimiz; Son tüketicilerin alışkanlıklarını gözeterek sürekliliği yakalamış, sürekli gelişimi (KAIZEN) ilke haline getirmiş aranan ve vazgeçilmez kurumsallığı ile fark yaratmış bir marka olmak.

Proudly Turkish
Hakkımızda

Ayaküstü Kahve, sektördeki 15 yılı aşkın kahve deneyimiyle Murat Öz tarafından Yabancı markalara Türk ve Yerli muadil olarak ızmir’in Bornova ilçesinde butik kahve konseptiyle hayata geçmiştir. Farklı konsepti, ürünlerinin lezzeti ve imalattan satış anına kadar her noktasında dikkat ettiği kalite standartlarıyla şube ağını her geçen gün daha da genişletmektedir.Ayaküstü kahve yatırımcısına kurumsal yapısıyla, kazandıran konseptiyle ve ürün gamı ile fark yaratan butik kahve hizmetini vermektedir.Ayaküstü kahve, hizmet vermeye başladığı 2013 yılından bugüne her yıl %100’ün üzerinde büyüme yakalamıştır. Ayaküstü Kahve yaptığı ve planladığı stratejik yatırımlarıyla marka değerini her geçen gün arttırmaktadır. Yatırımcısına lokasyon seçimi, mimari projelendirme, personel eğitimi, sosyal medya desteği de vererek anahtar teslim karlı ve yüksek cirolu bir yatırım imkanı sunar.