Hakkımızda

Misyonumuz
Misyonumuz; Profesyonel ve kurumsal yönetim ilkelerini benimsemiş, ciro açısından en büyük yerli butik kahve zinciri olmak, kazandıran ve geliştirilebilir konseptlerimizle sektörde referans haline gelmek.Yerli kahve markası kimliğiyle kahveden zevk alan tüketicilerin kahve içme alışkanlıklarını katkı maddesiz ürünlerle tatmin etmek.Konsepti, ürün çeşitliliği bakımından zengin, kurumsal kaliteli güler yüzlü personeli ile fark yaratan bir hizmet vermektir.

Hedefimiz
Marka hedefimiz; Son tüketicilerin alışkanlıklarını gözeterek sürekliliği yakalamış, sürekli gelişimi (KAIZEN) ilke haline getirmiş aranan ve vazgeçilmez kurumsallığı ile fark yaratmış bir marka olmak.

Hikayemiz

15 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren Ayaküstü Kahve; yabancı markalara karşı yerli rakip olarak İzmir'de kuruldu. Ayaküstü Kahve fark yaratan tarzı ve nitelikli kahveleri ile Türkiye’nin en büyük yeni nesil markası haline geldi. Yenikçi ve enerjik konseptinin genç nesile hitap etmesinin yanı sıra; özenle seçilen ürünlerinin lezzeti imalattan satış anına kadar her noktasında dikkat ettiği kalite standartlarına bağlıdır. Ayaküstü kahve kurumsal yapısıyla, kazandıran konsepti, ürün gamı ve kahveleri ile fark yaratan bir hizmet sağlamaktadır. Ayaküstü Kahve titizlikle planladığı stratejik yatırımları , hayata geçen birbirinden değerli şubeleri ile marka değerini her geçen gün arttırmaktadır.

Yatırımcısına lokasyon, dükkan seçimi, mimari projelendirme, dekorasyon, personel eğitimi, sosyal medya desteği de vererek anahtar teslimi karlı ve yüksek cirolu bir yatırım imkanı sunar.

Ayaküstü Kahve, farklı damak zevklerine hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunar. Yüksek kaliteli Arabica çekirdeklerini ustalıkla harmanlayarak ve kavurarak zengin bir tat profili oluşturuyoruz. Her fincan kahvemizde, özenle kavrulmuş çekirdeklerin eşsiz aroması ve lezzeti kendini gösteriyor. Kahve tutkunlarının damaklarında iz bırakan yoğunluğu ve derinliği ilk tadımda sizler de keşfedeceksiniz.

Müşterilerimize en iyi kahve deneyimini sunmak için, Ayaküstü Kahve olarak sadece kaliteli çekirdeklerle yetinmeyiz. Aynı zamanda son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak, kahvenin en iyi şekilde demlenmesini sağlarız. Deneyimli baristalarımız, her fincan kahveyi ustalıkla hazırlar ve müşterilerimize kusursuz bir sunum yapar. Çünkü bizim için; kahvenin tadını çıkarmanız ve memnuniyetiniz en öncelikli hedefimizdir.